سفارش تبلیغ
صبا ویژن

وبلاگ نیوز

محمدعلی انصاری دبیر ستاد مرکزی بزرگداشت امام خمینی(ره).....

 

 

رهبر معظم انقلاب در مراسم 14 خرداد سخنرانی می‌کنند
محمدعلی انصاری دبیر ستاد مرکزی بزرگداشت امام خمینی(ره) در نشست خبری این ستاد که امروز (سه‌شنبه) برگزار شد، اظهارداشت: حجت‌الاسلام روحانی رئیس‌جمهور، شب 14 خرداد پس از نماز مغرب و عشا در حرم مطهر امام راحل(ره) سخنرانی می‌کند.

وی در ادامه افزود: رهبر معظم انقلاب و حجت‌الاسلام سیدحسن خمینی در مراسم روز 14 خرداد در صحن اصلی حرم مطهر سخنرانی خواهند کرد.

انصاری اضافه کرد: حرم مطهر امام (ره) در روز چهاردهم خرداد به دست مردم افتتاح خواهد شد.

وی با بیان اینکه پیش‌بینی می‌کنیم در مراسم امسال، جمعیتی بالغ بر 800 هزار نفر از شهرستانها شرکت کنند، افزود: برنامه‌ها از طرف مسئولان تدوین شده و وسایل پذیرایی برای مهمانان آماده شده است.  
 
انصاری اظهار داشت: اقلیت‌های کشور همسو با امام(ره) و پیرو رهبری و نظام هستند و در این 25 ساله در مراسم‌ بزرگداشت امام خمینی(ره) شرکت فعال داشته‌اند.  

وی تصریح کرد: 400 نفر از کشورهای مختلف اروپایی، آسیای میانه و کشورهای اسلامی میهمانان ویژه مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) هستند و میهمانان از کشورهای همجوار به صورت کاروان‌های مردمی وارد کشورمان خواهند شد.  
 
دبیر ستاد بزرگداشت ارتحال امام خمینی (ره) با اشاره به اینکه میهمانان خارجی مراسم از هشتم خرداد وارد کشورمان شده و برنامه‌های مختلفی برای آن‌ها تدارک دیده شده است، افزود: این میهمانان با رئیس‌جمهور و حجت‌الاسلام سیدحسن خمینی دیدار خواهند کرد.
 
انصاری بیان کرد: همچنین دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور مراسمی به مناسبت ارتحال امام خمینی(ره) در حرم مطهر ایشان و حسینیه جماران برگزار خواهند کرد.

دبیر ستاد مرکزی بزرگداشت امام خمینی(ره) در بخش دیگری از اظهاراتش با بیان اینکه ما یکدل و یک‌زبان، حامی کسانی هستیم که در میدان مبارزه دیپلماسی با ابرقدرت‌ها دست و پنجه نرم می‌کنند، گفت: اگر کسی طرفدار امام (ره) و ولایت است و در ذهنش اینگونه خطور می‌کند که سربازان دیپلماسی بر سر میز مذاکره جز جنگ با کفر کاری دیگری انجام می‌دهند، سخت در اشتباه است.